Kurumsal

Açık hava reklamcılığının fırça kullanarak el ile yazılan döneminden geliyoruz!

Efendi Reklam’ın geçmişi 1968 yılına yani tabelaların fırça kullanılarak el ile yazıldığı döneme dayanmaktadır. İlk olarak 25 metrekare bir ufak dükkanda başladıkları reklam sektöründe yılların getirdiği ihtiyaç ve gelişimler doğrultusunda sürekli kendini modernize ederek yoluna devam etmiştir.

Geçmişten bugüne tamamlanan işlerden kazanılan güven, itibar, dürüst ticaret algısı ile Kayseri’de ve çevre illerde tercih edilen bir işletme olmaya hak kazanmıştır.

Günümüz şartlarında açık hava reklamcılığına dair tüm hizmetleri eksiksiz ve talebe tam karşılığınca cevap verebilen Efendi Reklam şimdilerde dijital alana açılıyor. 2020 yılında yaşanılan pandemi ile dijital pazarlama dünyasında ani bir yükseliş meydana gelmiş ve işletmelerin kendilerini daha da genişletmek, büyüyen global ticaret pazarında var olabilmek adına doğan talepleri doğrultusunda alınan karar ile;

Sosyal medya yönetimi
Tanıtım filmi ve ürün fotoğraf çekimleri
Google ve sosyal medya reklamları
İnternet sitesi kurulumu gibi hizmetler ile yoluna devam etmektedir

Vizyon

Alışılagelmişin dışında düşünce tarzı ile yenilikler oluşturmak, “reklamcı” ismine yüklenen olumsuz algıları bozmak için çalışmakta ve ekibimizi bu düşünce akımına tam anlamıyla dahil etmekte kararlıyız.

Misyon

Global dünyanın getirdiği yenilikleri takip ederek reklam kelimesinin anlamını “baskı” kelimesinden uzaklaştırıp, asıl meselenin dikkat çekici “pazarlama taktikleri” olduğunu bulunduğumuz lokasyona anlatacağız. Bir tabela üretim atölyesinden gelerek bugünleri unutmayarak bir fikir üretim atölyesi haline gelmek istiyoruz.

Çıraklığını yapmadığımız işin
ustası olamayacağımızı biliyoruz.