Krom Kutu Harf

Krom Kutu Harf Nedir? Nasıl Yapılır?

Krom kutu harfler sınıfının en iyileri arasında gelir kromlar bize iki renk seçeneği sunar bunlar gümüş krom ve altın (gold) krom dur.

Bu harflerin yapılışından yani imalatından biraz bahsedelim Router (Lazer) makinelerinde istenilen ebatlarda istenilen karakterde plakadan kesilir daha sonra yan duvar şeridi bükücü dediğimiz makinaya girer ve harfin karakteri doğrultusunda bükücüden bükülerek yani harfin dış şeklini alarak çıkar şeridimiz daha sonra kesilen harfe büktüğümüz şerit özel bir kaynak makinesi ile kaynatılır.

Krom Kutu Harf Tabela Modelleri ve Fiyatları | Mor Tabela

Harfimiz kutu olacak şekilde hazır hale gelmiş olur ister bu harfi ışıksız olarak istenilen zemine döşenir istenilirse de içine led döşeyip harflerin arkasına minik ayaklar monte edip zeminden 1-3cm havada durdurarak ışığı sis ışık dediğimiz zemine vurdurup harfin ön plana çıkmasını sağlar ve ışıklı krom kutu harf yapmış oluruz.

Krom kutu harf  son yıllarda kendini sürekli yeniliyor,
Bunlardan biri fileli krom kutu harf gerçekten çok şık bir görüntüsü vardır.
diğer ikincisi de 45 derece açılı özel kesimli yan duvarları oval kesimli fileli krom kutu harf zamanın en iyi ışıklı harf sistemleri diyebiliriz.